Bozdağ: Okul alışverişimizi yerel esnaftan yapalım

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, “Okul alışverişimizi bu işle uğraşan yerel esnafımızdan yapalım.” dedi.

Bozdağ: Okul alışverişimizi yerel esnaftan yapalım

Kapaklı Gazetesi - Okulların açılmasına kısa bir süre kala ailelerin okul alışverişi telaşı devam ediyor. Pandemi nedeniyle esnafın zor bir süreçten geçtiğini belirten Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, velilere alışverişlerini yerel esnaftan yapmaları konusunda çağrıda bulundu.

Zincir marketlerde de kırtasiye ürünlerinin satıldığını ifade eden Bozdağ, Çerkezköy ve Kapaklı’daki vatandaşlara, bu zor süreçte yerel esnafa katkıda bulunabilmek için alışverişlerini yerel esnaftan yapmaları çağrısında bulundu. Kırtasiyeci esnafının okulların kapalı olması nedeniyle aylardır ekonomik olarak zor günler geçirdiğini belirten Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, “Vatandaşlarımızdan rica ediyorum, esnaflarımızın yaşaması ve aldığımız ürünlerden zarar görmeme adına okul alışverişlerimizi bu işle uğraşan yerel esnafımızdan yapalım.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2021, 18:33

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65