Bony Tekstil işçilerine ikramiye dağıttı

Çerkezköy OSB'de faaliyet gösteren Bony Tekstil, yeni yıl sebebiyle tüm işçilerine 1 maaş ikramiye verdi.

Bony Tekstil işçilerine ikramiye dağıttı

Kapaklı Gazetesi - Bony Tekstil İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gülkaya, ihracat hedefini yakaladıklarını ve elde edilen başarıda personellerin önemli bir role sahip olduğunu belirtti. Hızlı onwin giriş adresi. Gülkaya, başarının bir ekip işi olduğunu vurguladı.

Bütün Dünya’nın ve ülkemizin pandemi sürecinde zor bir süreçten geçtiğini, kendisinin her zaman önce insan bilinciyle çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Gülkaya, “Biz normalde her sene yılbaşı yemeği düzenler ve orada çalışanlarımıza hediyeler dağıtırdık. Bizim için birlik ve beraberlik çok önemlidir. Bu sene pandemi nedeniyle yılbaşı düzenleyemiyoruz. Taahhüt ettiğim bir maaş ikramiye sözümü yerine getirdim ve her bir çalışanımıza tam bir maaş kadar ikramiye dağıttık. “dedi.

‘’YENİ YILINI KUTLUYORUM’’

Her zaman insan sağlığını ön planda tuttuklarını söyleyen Gülkaya, “Kovid-19 sürecinde büyük bir itina ve özen ile çalışmalarımıza dikkat ettik. Mesai arkadaşlarımızın sağlığını her konunun önünde tuttuk. Bu bilinçle en kısa sürede sağlıklı günlere kavuşmayı temenni ediyorum ve şimdiden herkesin yeni yılını kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2020, 17:01

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65