Belediye Başkan Vekili SERAT Bayramda Muhtarları Ziyaret Etti

Belediye Başkan Vekili SERAT Bayramda Muhtarları Ziyaret Etti

Kapaklı Belediyesi Başkan Vekili Mustafa SERAT ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Personeli Kurban Bayramı dolayısıyla ilçedeki muhtarlara ziyarette bulunarak bayramlarını kutladı.

Ziyaret de konuşan Kapaklı Belediyesi Başkan Vekili Mustafa SERAT, "Bayram öncesi ilk ziyaretçileriniz bizler olmak istedik ve sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlarımız bizim manevi değerlerimizdir. Milletimizin ortak coşkusu olan bayramlar, milli ve manevi değerlerimizin yaşatılmasına, güzelliklerin canlanmasına, milli değerlerin buluşmasına, kırgınlıkların ve dargınlıkların bir tarafa bırakılarak hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşanmasına, birlik ve beraberliğimizin pekiştirilmesine yardımcı olan değerlerimizdir. Bu duygularla Kurban bayramınızı en içten dileklerimiz ile kutluyoruz." dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren muhtarlar ise "Bizleri ziyaret etmeniz bizleri gerçekten onurlandırmıştır. Başta Belediye başkanımız İrfan MANDALI olmak üzere tüm ekibine çok teşekkür ediyor ve bayramlarını kutlarız." diye konuştular.

f3179d7f91

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2015, 18:00

Adem ÇİL

Gazeteci/Yazar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3