Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Başkan Mandalı yeni eğitim öğretim yılını kutladı

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, 2018-2019 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

Başkan Mandalı yeni eğitim öğretim yılını kutladı

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, 2018-2019 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

Mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, yeni eğitim ve öğretim yılının öğrenci, veli, öğretmen, eğitim yöneticileri ile tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını temenni etti.

Başkan Mandalı mesajında şu ifadelere yer verdi;

 “Ülkemizde milyonlarca öğrenci yarın ders başı yapacak. Bu zorlu maraton öncesi son aylarda ülkemizde hassas bir dönem yaşıyoruz. Onun içindir ki eğitim camiamızın tüm fertleri ve bizler, geleceğimiz olan çocuklarımızı, gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirebilme gayreti içerisinde olmalıyız.

‘’ÇABALARIMIZ ARTARAK DEVAM EDECEKTİR’’

Bu ülkenin geleceği olan çocuklarımızı milli ve manevi değerlerine bağlı, çağın sahip olduğu bilimsel ve teknolojik gelişmelerin içinde yer alan bireyler olarak yetişmesi için olan çabalarımız artarak devam edecektir. Gençlerimizin cehalet bataklığına saplanmasını isteyen kişilere en büyük cevap; okumuş bireyler olarak milletini yükselten çocuklarımız ve gençlerimizle olacaktır. Bugüne kadar eğitim için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan tüm imkânlarını seferber eden Kapaklı Belediyesi aynı düstur ile çalışmalarına bundan sonra da devam edecektir.

‘’YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ HAYIRLI OLMASINI DİLERİM’’

Geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizin, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Yeni eğitim ve öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, eğitim yöneticilerimize ve tüm eğitim çalışanlarına ve Kapaklımıza hayırlı olmasını, sağlıklı ve başarılı bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2018, 19:42

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65