Başkan Çetin'in 'Su Kesintisi' isyanı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Erbay Caddesi’ndeki su borusunun yeniden patlaması sebebiyle isyan etti.

Başkan Çetin'in 'Su Kesintisi' isyanı

Kapaklı Gazetesi - Sosyal medyada yayımladığı video ile Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ’yi eleştiren Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, ‘’Kapaklı’nın en büyük sorunu bu altyapısı. Gelsinler bu sorunları çözsünler.’’ dedi.

Daha önce patlayan borular nedeniyle günlerce su kesintisinin yaşandığı Erbay Caddesi’nde, eski boruların patlaması sebebiyle yeni bir kesinti gerçekleşti. Saat 07.00 sularında yaşanan sorun, TESKİ ekiplerinin müdahale etmesi sonucu 3 saat içerisinde giderildi. Kesintiyle ilgili çalışmaları yerinde inceleyen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ise, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ yetkililerine ver yansın etti.

‘’TESKİ HALA UYUSUN’’

Sosyal medyadan bir video yayımlayan Başkan Çetin, Kapaklılı vatandaşlara seslenerek; ‘’Sevgili Kapaklılı hemşehrilerim, yine Erbay Caddesi’ndeyiz. Yine TESKİ’nin altyapı sorunları ile boğuşuyoruz. Sabah saatlerinden beri arkadaşlarımızla birlikte emek veriyoruz. Gördüğünüz gibi altyapımız çürümüş vaziyette TESKİ hala uyusun. Atatürk ismini verdikleri Kültür Merkezi’ne TESKİ’yi taşıyarak Atatürkçü olunmuyor. ’Kapaklı’nın en büyük sorunu bu altyapısı. Gelsinler bu sorunları çözsünler. Yeter artık yeter.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2020, 12:40

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65