Başkan Albayrak, TREDAŞ’ın Erbay Caddesi’ndeki çalışmalarını inceledi

Kapaklı’ya ziyaret gerçekleştiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin Erbay Caddesi'ndeki altyapı çalışmalarının ardından caddede üstyapı çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.

Başkan Albayrak, TREDAŞ’ın Erbay Caddesi’ndeki çalışmalarını inceledi

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, il genelinde devam eden proje ve çalışmaları yerinde inceleyerek gelinen son durum ile ilgili teknik personelden bilgiler aldı. Başkan Albayrak, ziyaretleri kapsamında Kapaklı’da Erbay Caddesi’ni de inceledi.

“BETON YOL ÇALIŞMALARI KISA SÜREDE TAMAMLANACAK”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak sürekli olarak devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek faaliyetleri takip ediyor. Bu kapsamda haftanın ilk gününde mesaisine erken saatlerde başlayan Başkan Kadir Albayrak, ilk olarak Saray ilçesine bağlı Büyükyoncalı Mahallesi'nin Atatürk ve 1 Kasım caddelerinde TESKİ ve TREDAŞ tarafından altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından başlanan silindirle sıkıştırılmış beton yol çalışmalarını inceledi. Beton yol çalışmalarının kısa süre içerisinde tamamlanacağını müjdeleyen Başkan Albayrak, çalışmaların hayırlı olmasını diledi.

“KISA SÜRE İÇERİSİNDE TAMAMLANACAK”

Saray ilçesinin ardından Kapaklı'yı ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, burada TESKİ tarafından yoğun uğraşlar sonucu altyapı çalışmaları tamamlanan Erbay Caddesi'nde incelemelerde bulundu. Çalışmaların sorunsuz bir şekilde devam ettiğini ifade eden Başkan Albayrak, söz konusu caddede TREDAŞ ekiplerinin de altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte kısa süre içerisinde üstyapı çalışmaları kapsamında beton yol yapılacağını belirtti.

ÇERKEZKÖY’Ü DE ZİYARET ETTİ

İnceleme programı kapsamında Çerkezköy ilçesini de ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, Fevzipaşa Mahallesi'ne bağlı Güveniş Caddesi'nde TESKİ ekiplerince sürdürülen altyapı çalışmalarını inceledi. Çalışmalarda gelinen son durum hakkında teknik personelden bilgiler alan Başkan Albayrak, görevli personele iyi çalışmalar temennisinde bulundu.

“GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”

İnceleme programı ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, "Kentimizin geleceğini de planlayarak il genelinde alt ve üstyapı çalışmalarımıza titizlikle devam ediyoruz. Özellikle altyapı yatırımlarımıza büyük önem veriyoruz. Mavi gözlü kentimizi daha yaşanılabilir bir kent yapma hedefiyle, vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti en hızlı bir şekilde ulaştırmak için gece gündüz mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz. Tekirdağ için gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarımızı önümüzdeki süreçte de sürdüreceğiz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2021, 22:50

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65