Asansörde mahsur kaldılar

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Kaymakamlık Hizmet Binası’na tebrigata giden Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ve 26. Dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan asansörde mahsur kaldı.

Asansörde mahsur kaldılar

Kapaklı Gazetesi30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Kaymakamlık Hizmet Binası’na tebrigata giden Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ve 26. Dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan asansörde mahsur kaldı.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına asansörde yaşanan kriz damga vurdu. Atatürk Anıtı önündeki çelenk töreninin ardından Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy makamında tebrikleri kabul etti. Tebrigat merasimine Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ve eski Milletvekili Ayşe Doğan da katıldı. Kaymakamlık Hizmet Binası’na giden Çetin ve Doğan, asansörle kaymakamlık makamına çıkmak istedi. Asansörün arızalı olması sebebiyle Çetin ve Doğan, asansörde mahsur kaldı. 

Kısa süre asansörde mahsur kalan ve  daha sonra 4. Katta asansörden inen Başkan Çetin ve eski Milletvekili Doğan, merdivenle Kaymakamlık makamına çıkmayı tercih etti. 

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 17:36

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 5 ay Önce

O asansörleri Salih bezgin yaptı

Bilge Vatandaş
Bilge Vatandaş @Vatandaş - 5 ay Önce

Yani adamın ahımı tuttu diyorsun :) ?

Ali İhsan
Ali İhsan - 5 ay Önce

Saliihhh senin Yapacağın iş asansör bu kadar olur. Apartmanda yaptığın asansörün hala ceremesini çekiyoruz. Yazıklar olsun...

Salih Bezgin
Salih Bezgin @Ali İhsan - 5 ay Önce

Ali İhsan kardeşim belki bilmiyorsundur şahsi numaram 0 532 490 74 30'dur. Bu numaradan bana ulaşıp adresini belirtirsen sorununu en kısa zamanda çözeriz. Bu zamana kadar ve bundan sonra yaptığım tüm işlerin arkasında olduğumu belirtmek isterim. Saygılar.

SIRADAKİ HABER

banner3