Ali Aras istifa etti

AK Parti Kapaklı Belediyesi Meclis Üyesi Ali Aras, Tarife Komisyonu’ndaki görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Ali Aras istifa etti

Kapaklı Gazetesi - AK Parti Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Ali Aras, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Tarife Komisyonundaki görevinden istifa ettiğini duyurdu. Partisinin ve şahsının yıpratılmaması için istifa ettiğini söyleyen Aras'ın, yakın zamanda Belediye Meclis Üyeliğinden de istifa edeceği konuşuluyor.

Kapaklı Belediyesi AK Parti Belediye Meclis Üyesi Ali Aras, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Hepinizin malumu üzere Cumhur İttifakı olarak girilen 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde vatandaşımızın teveccühü neticesinde Kapaklı ilçemizde AK Parti kazanmıştır. Meclis Üyesi olarak girdiğim bu yarışta göreve geldiğimden bu yana Cumhur İttifakının ruhuna uygun davranırken, Kapaklı’mızın önünü açan her projeye destek vererek çalışmalarımı sürdürme gayretinde oldum. Geçtiğimiz aylarda ülke gündemimizi meşgul eden “Andımız” tartışmaları ile ilgili şahsi sosyal medya hesabımda paylaştığım ifadeler rahatsızlık yaratmış ve tarafıma haksız çeşitli eleştiriler yöneltilmiştir.

15 Temmuz gecesi meydanlarda kurulan, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin uyum içerisinde sürdürdüğü Cumhur İttifakı ruhuna uymayan ve şahsımı da yıpratan bu eleştiriler karşısında derin üzüntü duyduğumu ifade etmek isterim. Partimin ve şahsımın yıpranmaması adına Kapaklı Belediyesi Tarife Komisyonu üyeliği görevimden istifa ettiğimi kamuoyunun bilgisine sunarım.

Hiç şüphe yok ki, genelde güçlü ve büyük Türkiye ideali doğrultusunda, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde 2023 ve 2071 hedefleri, yerelde de Kapaklı Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Çetin’in “Değişen ve gelişen bir Kapaklı” hedefleri için aşkla, çalışma kararlılığım devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 20:52

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65