Akın Yılmaz gazetecileri kahvaltıda ağırladı

Yağmur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi eski meclis üyesi Akın Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle basın mensupları ile bir araya geldi.

Akın Yılmaz gazetecileri kahvaltıda ağırladı

Kapaklı Gazetesi - Yağmur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi eski meclis üyesi Akın Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle basın mensupları ile bir araya geldi.

Kapaklı siyasetinin tanınan isimlerinden Yağmur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Akın Yılmaz, her yıl olduğu gibi bu yıl da gazetecilerle birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Et-Mi Restoran'da düzenlenen kahvaltı programında konuşan Yılmaz, ‘’Görevini layıkıyla yerine getiren dürüst, adil ve şeffaf bir gazetecilik anlayışı ile emeğini ortaya koyan tüm basın mensubu arkadaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü canı gönülden kutluyorum.’’ dedi.

‘’İŞİNİZ KOLAY DEĞİL’’

Konuşmasında gazetecilik mesleğinin zorluklarına değinen Yılmaz, ‘’Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz programımıza katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. 3- 4 ay önce dünya gazeteciler gününü bugün de 10 Ocak çalışan Gazeteciler gününü yine birlikte kutluyoruz. Mesleğini icra eden görevinin başında çalışan gazeteciler gününde sizlerle bir arada bulunmaktan son derece mutluyum. İşiniz kolay değil. Mesleğinizi zor koşullarda da olsa icra etmeye çalışıyorsunuz. Şartlar ne olursa olsun yağmur, çamur, kar, soğuk, sıcak demeden görevinizi büyük bir özveriyle yerine getiriyorsunuz. Ekmeğinizi kazanıyorsunuz. Ben bu anlamda görevini layıkıyla yerine getiren dürüst, adil ve şeffaf bir gazetecilik anlayışı ile emeğini ortaya koyan tüm basın mensubu arkadaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü canı gönülden kutluyorum. Ebediyete intikal etmiş tüm basın mensuplarımızı rahmetle yad ediyor, hayatta olanlara sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum. Allah güzel çalışmalara imza atmanızı nasip etsin diyorum.” İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2020, 17:29

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3