Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

4 bin bebeğe ‘Hoş Geldin’ dediler

Kapaklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Kapaklı'da dünyaya gözlerini yeni açan bebekleri ve ailelerini ziyaret ederek ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi kapsamında çalışmalarına devam ediyor.

4 bin bebeğe ‘Hoş Geldin’ dediler

Kapaklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Kapaklı'da dünyaya gözlerini yeni açan bebekleri ve ailelerini ziyaret ederek ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi kapsamında çalışmalarına devam ediyor.

“4 BİNDEN FAZLA AİLEMİZİN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDUK”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı,'' Hoş Geldin Bebek projemiz her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Bu projemiz ile 4 binden fazla yeni doğan bebeklerimize bebek arabalarımızı hediye ederek ailelerimizin mutluluklarına ve heyecanlarına ortak oluyoruz. Ailelerimiz Belediyemiz 6. katında Kültür ve Sosyal işleri müdürlüğümüze başvurabilir ve 444 80 59 dan müdürlüğümüzden detaylı bilgi alabilirler.'' dedi.

“GELECEĞİMİZ YENİ DOĞANLARIMIZIN ELİNDE”

Sosyal belediyecilik anlamında çalışmaların devam edeceğini vurgulayan Başkan Mandalı, “Bu proje sosyal ve kültürel belediyeciliğin bir gereğidir. Sosyal belediyecilik anlamında, yeni doğan çocuklarımızdan, yaşlılarımıza kadar birçok alanda hizmetlerimize devam ediyoruz. Kapaklı Belediyesi olarak her yaş gurubu vatandaşımıza yönelik faaliyetlerimiz var. Her şey Kapaklı halkı için. Allah hepsini ailesine, vatanına, milletine hayırlı, salih evlatlar eylesin. Yeni doğan bebeklerimiz neslimiz için önemlidir. Ailelerimizi de bu vesile ile tekrar tebrik ediyorum. Bizim geleceğimiz yeni doğanlarımızın elinde, yarınlarımız onlara emanet.” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 16:35

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3