3 mahalleye 7 saat elektrik verilmeyecek

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş., 31 Ağustos Cumartesi günü Kapaklı’nın 3 mahallesinde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

3 mahalleye 7 saat elektrik verilmeyecek

Kapaklı Gazetesi - Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş., 31 Ağustos Cumartesi günü Kapaklı’nın 3 mahallesinde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

Bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle yaşanacak kesintinin 08.30 ve 15.30 saatleri arasında gerçekleşmesi tahmin ediliyor. Kesintiden etkilenecek bölgeler ise şu şekilde; Cumhuriyet Mahallesi’nin küçük bir bölümü, Bahçelievler Mahallesi’nin küçük bir bölümü, Pınarça Mahallesi’nin tamamı, Akkoyun Sokak, Zübeyde Hanım Sokak, Şahinbey Sokak, Değirmen Sokak, Şenlik Sokağın bir bölümü, Mithat Paşa Caddesi’nin bir bölümü, Akça Sokağın bir bölümü, Ebru Sokak, Cengaver Sokak, Aysun Sokak, Göktürk Sokak, Kayacı Sokağın küçük bir bölümü, Ahmet Sokak, Misket Sokak, Toygar Sokak, Remzi Garip blakları ve çevresi, Doğu Makeden, Ahmet Avcı, Mustafa Molu, Vastaş, Ömer Halim Aydın, Kapaklı Mesire Alanı.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2019, 14:58

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed Eryegit Çerkezköy
Muhammed Eryegit Çerkezköy - 5 ay Önce

Bi yandan çerkezköy elektrik kesintisi bi yandan kapaklı elektrik kesintisi Ya Her Hafta sonu da elektriksiz kalıyoruz Hafta sonunumuzu zehir ettiniz geçen temmuz ayında geceden sabaha kadar bakım yapsaydınız olmuyor mu Önümüzdeki hafta da yaparsınız artık kınıyorum böyle elektrik şirketi

SIRADAKİ HABER

banner3