3 mahallede kesinti yaşanacak

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş., 8 Ekim Salı günü Kapaklı’nın 3 mahallesinde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

3 mahallede kesinti yaşanacak

Kapaklı Gazetesi - Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş., 8 Ekim Salı günü Kapaklı’nın 3 mahallesinde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

Yapılan duyuruya göre, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle gerçekleşecek olan planlı elektrik kesintisinden Cumhuriyet Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi ve Pınarca Mahallesi etkilenecek. Yetkililer, 2.5 saat sürecek kesintinin 13.30’da başlayıp 16.00’da sona ereceğini duyurdu.

Kesintiden etkilenecek kısımlar ise şu şekilde; Pınarça Mahallesi’nin tamamı, Akkoyun Sokak, Zübeyde Hanım Sokak, Şahinbey Sokak, Değirmen Sokak, Şenlik Sokağın bir bölümü, Mithatpaşa Caddesi’nin bir bölümü, Akça Sokağın bir bölümü, Ebru Sokak, Cengaver Sokak, Aysun Sokak, Göktürk Sokak, Kayacı Sokağın küçük bir bölümü, Ahmet Sokak, Misket Sokak, Toygar Sokak, Remzi Garip Blakları ve çevresi, Doğu Makeden, Ahmet Avcı, Mustafa Molu, Vastaş, Ömer Halim Aydın ve Kapaklı Mesire Alanı. 

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2019, 18:28

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed Eryegit
Muhammed Eryegit - 5 ay Önce

Umarım Bizim Mahallede Yani Çerkezköy Yıldırım Beyazıt Mahallemizde Olmaz Olacaksa 4 Saatlik Olsun Hey TREDAŞ Duy Sesimizi Bakım Yapacaksanız 4.5 Saatlık Olsun Yoksa Ona göre Ayağını Denk Alırsınız

SIRADAKİ HABER

banner3