3 mahallede kesinti yaşanacak

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş., 2 Ekim Çarşamba günü Kapaklı’daki 3 mahallede elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

3 mahallede kesinti yaşanacak

Kapaklı Gazetesi - Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş., 2 Ekim Çarşamba günü Kapaklı’daki 3 mahallede elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

Bölgede bakım ve onarım faaliyetlerini sürdüren TREDAŞ, 2 Ekim Çarşamba günü Cumhuriyet, İnönü ve İsmetpaşa Mahalleleri’nde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu. Yetkililer tarafından yapılan duyuruda İnönü ve İsmetpaşa Mahalleleri’nde 2 saat 45 dakika sürmesi beklenen kesintinin, Cumhuriyet Mahallesi’nde ise 2.5 saat yaşanacağı belirtildi.

SABAH SAATLERİNDE KESİNTİ VAR

Yetililer, İsmetpaşa Mahallesi ve İnönü Mahallesi’nde yaşanacak kesintinin sabah 09.45 ile 12.30 saatleri arasında gerçekleşeceğini duyurdu. Kesintiden şu kısımlar etkilenecek; 65.Sokak, 48.Sokak, 61.Sokağın bir bölümü, 75.Sokağın bir bölümü, 37. Sokağın bir bölümü, Gazi Osman Paşa Caddesi’nin bir bölümü, Aysel Sokak, Kırlangıç Sokak, Kısa Sokak, Sultan Sokak, Saygın Sokak, Göksu Sokak, Kızılırmak Sokak, Sakarya Sokak, Gediz Sokak, Gökırmak Sokak, Hisar Sokak, Çelebi Sokak, Meriç Sokak, Sevil Sokak, Sezen Sokak, Selvi Sokak, Nifüler Caddesi’nin küçük bir bölümü, Sine Sokak, Sezin Sokak, Fırart Sokak ve Pir Sultan Caddesi.

2 BUÇUK SAAT SÜRECEK

Cumhuriyet Mahallesi’nde ise kesinti 13.30 ve 16.00 saatleri arasında yaşanacak. Kesintiden etkilenecek yerler şu şekilde; Serçe Sokak, Yakamoz Sokağın bir bölümü, Nagir Sokak, Evrim Sokak, Kanarya Sokak, Canan Sokak, Vatan Caddesi’nin küçük bir bölümü, Zübeyde Sokak, Erdem Sokağın bir bölümü, Özgü Sokağın bir bölümü, Bülbül Sokağın bir bölümü, Muhtar Çetin Dilsiz Sokağın bir bölümü, Vatan Caddesi’nin küçük bir bölümü.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2019, 18:02

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zozo
Zozo - 13 ay Önce

Yahu bu tredaş mıdır. Nedir nedugu belli olmayan kurum!!! İnsanlarla dalga geçmeyi bırak. Ulan her seneayni terane bakım bakım ne utanmaz kurumsunuz. Kuş uçar kes, köpek havladı kes, güneş açtı kes, kes kes kes. İnsanları mağdur et elk. Aletler arıza versin umurunda değil, ama Bi gün geç ödeme yap gene kes, gecikme zammı al, açma kapama cezası al iyi dimi. Allah yedirmesin yedi ceddinizden fitil fitil çıkarsın inşAllah. Ayıp be

SIRADAKİ HABER

banner3