Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

27 otobüs mahallelerin hizmetinde

Kapaklı’nın mahalleleri ile arasındaki ulaşım güçlüğü, çözüme kavuştu.

27 otobüs mahallelerin hizmetinde

Kapaklı’nın mahalleleri ile arasındaki ulaşım güçlüğü, çözüme kavuştu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Toplu Ulaşım Sistemi kapsamında hizmet veren TEKULAŞ A.Ş., Kapaklı ve Saray ilçelerinde 27 otobüs ile ulaşım hizmeti vermeye başladı. Kırsal mahalleleri birbirine bağlayan bu ulaşım hizmeti vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı. Karlı, Uzunhacı, Bahçeağıl, Yanıkağıl ve Karaağaç güzergahında sabah erken saatlerde deneme seferi yapıldı. 

‘’HALKIMIZA NE SÖZ VERDİYSEK BİR BİR YERİNE GETİRİYORUZ’’

Kapaklı’nın mahallelerinde oturan vatandaşlarla müjdeli haberi paylaşan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, '' Köy iken artık bizim birer mahallemiz olan Karlı, Bahçeağıl, Yanıkağıl ve Uzunhacı mahallelerimizde ulaşım hizmetleri başlaması ile artık vatandaşlarımız rahat bir şekilde istedikleri yerden bir çok yere gidebilecek ve mesafaler daha da kısalıcak. Halkımıza ne söz verdiysek hepsini bir bir yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ben başta Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’a ve emeği geçen herkese Kapaklı halkı adına teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun.'' İfadelerini kullandı.  

‘’ULAŞIM AĞIMIZI GENİŞLETİYORUZ’’

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise, "Vatandaşlarımızın toplu taşıma sisteminden en iyi şekilde faydalanması için araç sayımızı artırıyor ve aynı zamanda da ulaşım ağımızı genişletiyoruz. Ulaşım hizmetleri sadece ilçe merkezlerinde değil, kırsal mahallelerimizde de hizmet veriyor. Günden güne büyüyen ulaşım ağımız, açtığımız yeni hatlarla beraber daha da güçlenecek. Hizmete sunacağımız 27 araç ile vatandaşlarımız konforlu bir şekilde seyahat edebilecek. Her alanda olduğu gibi bu alanda da çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. Otobüslerimiz hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

SABAH 06:30 İLE AKŞAM 18:00 ARASI HİZMET VERECEK

Hizmete sunulan otobüsler, İlçemizin Karlı, Uzunhacı, Bahçegöl, Yanıkağıl, Bahçeağıl, Karaağaç ile Çorlu ve Kapaklı ilçeleri arasında, saat 06.30, 13.30 ve 18.00'da gidiş-dönüş olarak hizmet verecek.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 23:34

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65