2 mahallede kesinti yaşanacak

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş., Atatürk Mahallesi ve İnönü Mahallesi’nde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

2 mahallede kesinti yaşanacak

Kapaklı GazetesiTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş., Atatürk Mahallesi ve İnönü Mahallesi’nde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

TREDAŞ’ın resmi sitesinden yaptığı duyuruya göre, Kapaklı’da elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintilerden ilki 7 Ağustos Çarşamba günü Atatürk Mahallesi’nde gerçekleşecek. 09.00 ile 12.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan kesintiden Ümit Sokak, Kemalpaşa Caddesi’nin bir bölümü, Kurtuluş Caddesi’nin bir bölümü, Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nin bir bölümü, Gazi Sokak, Çoban Sokak, Danacı Sokak, Dubaz Sokak, Egemen Sokak, Can Sokak, Vatan Caddesinin Bir Bölümü, Eser Sokak, Güven Caddesinin Bir Bölümü, Çetin Sokak, Çağla Sokak, Çisem Sokak, Eda Sokak, Güven Caddesinin Bir Bölümü, Eren Sokak, Burcu Sokak, Özgün Sokak, Öztürk Sokak, Özlem Sokak, Ozan Sokak, Arın Sokak, Yıldız Caddesi’nin bir bölümü, Serhat Sokak, Sevgi Sokak, Sevcan Sokak, Özge Sokak, Balcı Sokak, Erbay Caddesi’nin bir bölümü, Nehir Sokak, Narin Sokak, Nezih Sokak, İstiklal Caddesi’nin bir bölümü, Palmiye Sokak, Kalender Sokak, Doğuş Sokak, Zengin Caddesi’nin bir bölümü, Demet Sokak, İbo Sokak ve Yaşardoğu Caddesi’nin bir bölümü etkilenecek.

8 Ağustos Perşembe günü yaşanacak kesintiden ise İnönü Mahallesi sınırlarında bulunan şehirler arası otobüs terminali, sanayi sitesi ve Varol Beton etkilenecek.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2019, 15:48

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3