2 mahalle arasındaki bağlantı yolu asfaltla kaplandı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 2021 faaliyet programı kapsamında Uzunhacı Mahallesi – Karamehmet Mahallesi arasındaki bağlantı yolunu asfaltla kapladı.

2 mahalle arasındaki bağlantı yolu asfaltla kaplandı

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında Kapaklı Uzunhacı Mahallesi ile Ergene’deki Karamehmet Mahallesi arasındaki bağlantı yolunda başlatılan BSK sıcak asfalt yol bakım ve onarımı tamamlandı.

Çalışma kapsamında toplam 1500 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Yol yapım ve onarım çalışmaları hizmetlerimiz arasında önemli bir yer tutuyor. Uzunhacı Mahallesi ile Karamehmet Mahallesi arasındaki bağlantı yolunu tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2021, 17:12

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yanıkağıl
Yanıkağıl - 1 yıl Önce

Karaağaç,Yanıkağıl ,Velimeşe arasındaki yol Çerkezköy organize sanayi bölgesi çalışanları tarafından yoğun bir şekilde kullanılıyor bu yolunda acilen genişletilip sıcak asfalt kaplanmalı

SIRADAKİ HABER