Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Varma: Öğretmen odaklı tutumu destekliyoruz

Türk Eğitim-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Kamuran Varma, yaptığı yazılı bir basın açıklaması ile Milli Eğitim Bakanı olarak atanan Ziya Selçuk’a destek verdi.

Varma: Öğretmen odaklı tutumu destekliyoruz

Türk Eğitim-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Kamuran Varma, yaptığı yazılı bir basın açıklaması ile Milli Eğitim Bakanı olarak atanan Ziya Selçuk’a destek verdi.

Bakan Selçuk'un ilk açıklamalarında yapıcı bir tutum sergilediğini kaydeden Varma, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un “Öğretmen arkadaşlarım benim şahsımda MEB’in koridorlarında temsil edildiğini asla unutmamalı. Yaptığım her şey, öğretmene hürmet içindir” sözlerini hatırlatarak, Ziya Selçuk’un, eğitim camiasının çok uzun zamandır hasret kaldığı bir tutumu ortaya koyduğunu kaydetti.

‘’SELÇUK HASRET KALDIĞIMIZ TUTUMU ORTAYA KOYDU’’

Türk Eğitim-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Kamuran Varma, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:  “MEB’deki devir teslim töreninde ‘Öğretmen arkadaşlarım benim şahsımda Milli Eğitim Bakanlığı’nın koridorlarında temsil edildiğini asla unutmamalı. Bir bayrak yükselecekse tümüyle öğretmen arkadaşlarımızın omuzlarında yükselecek. Yaptığım her şey, çocuğun hukuku için onlara hürmet içindir, dolayısıyla öğretmene hürmet içindir’ diye konuşan Sayın Bakan Ziya Selçuk çok uzun zamandır hasret kaldığımız bir tutumu ortaya koymuştur.

‘’BU TAVRINDAN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM’’

Sayın Bakanı öğrenciyi, eğitimi, eğitim çalışanlarını, öğretmeni önceleyen ve ilk meselenin çalışanları ve öğretmenleri motive etmek olduğu şuuruna dikkat çeken bu tavrından dolayı tebrik ediyorum. İşte ilk düğme, bu olumlu tutumdur. Bu tutumun, yönetimde liyakati esas alan, çalışanların ayrıştırılmasına müsaade etmeyen, uygulamaları kişisel ya da ideolojik taassupla değil eğitimin ve ülkenin ihtiyaçları doğrultusunda planlayan bir yönetim anlayışıyla beslenmesi en önemli beklentimizdir.”

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 13:29

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65