Müdüre Hanım, her yerde 'Tekir'i arıyor!

Kapaklı Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Meliha Karakaya, veterinere giderken kaybolan Tekir cinsi kedisini arıyor.

Müdüre Hanım, her yerde 'Tekir'i arıyor!

Kapaklı Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Meliha Karakaya, veterinere giderken kaybolan Tekir cinsi kedisini arıyor.

“10 GÜNDÜR KEDİSİNİ ARIYOR”

Yaklaşık 10 gün önce Çerkezköy’de veterinere giderken Gazi Osman Paşa Cami önünde kaybolan Tekir cinsi kedisini arayan ve sonuç alamayan Meliha Karakaya, sosyal medyada yapmış olduğu paylaşımla takipçilerinden yardım istedi.

TAKİPÇİLERİNDEN YARDIM İSTEDİ

Karakaya, sosyal medya hesabında “Sol ön kolu olmayan erkek tekir kedimiz veterinere götürülürken bugün (20 Mart 2018) yaklaşık 1 saat önce Çerkezköy Gaziosmanpaşa Cami önünde kaçtı. Biz çevreyi epey aradık ama gören çıkmadı.

Ne kadar uzaklaşmıştır bilemiyoruz. Kapaklı'da oturduğumuz için sürekli arama şansımız da yok. Gören, duyan, haberdar olanların iletişim bilgilerine ulaşmasını rica ediyoruz. O çevrede görüp yakalama imkanı olan olursa, caminin yanındaki Animal Planet Kliniği’ne de bırakabilirse biz onlardan alırız.” Notuyla kedisinin kaybolduğu duyurdu.

“GÖRENLER BİZLERE ULAŞSIN”

Kedilerini görenlerin kendileriyle irtibata geçmelerini rica eden Karakaya, ” Kedimiz Tekir’i görenler Büşra Balcı 0 534 312 84 77, Meliha Karayaka 0 506 632 25 01 nolu telefonlardan bizlere ulaşabilirler” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2018, 10:41

Kapaklı Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Meliha Karayaka
Meliha Karayaka - 9 ay Önce

Teşekkürler Adem Çil duyarlı gazeteci olarak yaptiginiz yayınla haberin yayınlanmasından 1 saat sonra 10 gündür kayıp olan engelli kedimizi sayenizde bulduk.Sağolun varolun

SIRADAKİ HABER

banner3

banner4