İmar Müdürlüğü Çok Güzel Çalışıyor!

Kapaklı Belediyesi İmar Müdürlüğü’nde değişim rüzgarları bütün hızıyla devam ediyor.

İmar Müdürlüğü Çok Güzel  Çalışıyor!

Kapaklı Gazetesi - “31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından AK Parti’ye geçen Kapaklı Belediyesi İmar Müdürlüğü’nde bazı değişikliklere gidildi. En dikkat çeken değişiklik ise Kapaklı Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdür vekili Selim Pektaş'ın yerine CHP’li Saray Belediyesinden gönderilen Sema Hür’ün müdür olarak getirilmesi oldu.

Sema Hür’ün müdürlüğe getirilmesi ile birlikte imar müdürlüğü oldukça başarılı işlere imza atarken (!) kamuoyunda takdir topladı.”

DİYE BİR HABER YAPMAYI ÇOK İSTERDİK. AMA MAALESEF YAPAMIYORUZ.

Kapaklı Gazetesi’ne gelen bilgilere ve iddialara göre, seçim öncesi özellikle AK Partililer tarafından yoğun eleştiri alan özel imar ve bazı tarlaların usulsüz şekilde arsaya dönüştürülmesi bu dönemde de aynen devam ediyor. Vatandaşın iddialarına göre, "eski tas, eski hamam" aynen yola devam.

HATTA ÖYLE BİLGİLER GELİYOR Kİ, DURUM GERÇEKTEN ÇOK VAHİM. YAKINDA KAMUOYUNA YANSIRSA HİÇ ŞAŞIRMAYIN…

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2020, 12:30

Adem Çil

Gazeteci/Yazar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mıstafa
Mıstafa - 1 yıl Önce

Kapaklı belediyesinde bir ilave kat ruhsatım var. 2019 yılında başvuru yaptık ama maşAllah hala ruhsat alamadık. Memurların biri gidiyor biri geliyor. Bizim dosya elden ele dolaşıyor. En son dediler bitti vereceğiz iki ay oldu hala ruhsat yok kapaklı belediyesi bu gün git yarın gel kadrosuyla çalışıyor. Memurlar beceriksiz iş bilmiyorlar

Nurdan
Nurdan - 1 yıl Önce

Bu kadar oyun bu kadar düzen bozuculuk haksızlık ve bir sürü Ali Cengiz oyunları

Kapaklı
Kapaklı - 1 yıl Önce

Eski tas eski hamam tabi burada iffan başkanının hiç parmağı yok dimi paralı gazeteci adem

SIRADAKİ HABER

banner65