Hastane konusu masaya yatırıldı

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ve beraberindeki heyet Çerkezköy OSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Kapaklı’ya yapılması planlanan Devlet Hastanesi projesi görüşüldü.

Hastane konusu masaya yatırıldı

Kapaklı Gazetesi - AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ve beraberindeki heyet Çerkezköy OSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Kapaklı’ya yapılması planlanan Devlet Hastanesi projesi görüşüldü.

Bir süre önce Kapaklı’ya bir Devlet Hastanesi yapılacağı müjdelenmiş fakat bazı prosedür anlaşmazlıklarından ötürü proje aşamasında kalan hastane bir türlü ihaleye çıkamamıştı. Konuyla ilgili görüşmek üzere AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, AK Parti İl ve İlçe yönetimleri Çerkezköy OSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretin ana gündeminde hastane konusu yer aldı. 100 yataklı hastane projesiyle ilgili anlaşmazlıkların görüşüldüğü toplantı sonrası açıklama yapan AK Partili heyet, projenin kısa süre sonra ihaleye çıkacağını duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2019, 13:39

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3