Bozdağ: Esnaf destek paketi bir ay daha uzatıldı

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, pandemi sürecinden olumsuz etkilenen esnaf ve sanatkârlara yönelik yapılan desteklerin bir ay daha uzatıldığını duyurdu.

Bozdağ: Esnaf destek paketi bir ay daha uzatıldı

Kapaklı Gazetesi - Koronavirüs salgınından olumsuz etkilenen esnaflara yönelik verilen desteklerin süresi 1 ay uzatıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, daha önce başvuru yapmış üyelerin tekrar başvuru yapmasına gerek olmadığını söyledi.

Destekten faydalanmak isteyenlerin e-Devlet’ten başvuru yapabileceğini söyleyen Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, “Gelir kaybı desteği 1000 TL ve kira desteği olan 500 TL alan üyelerimiz için destek bir ay daha uzatılmıştır. Daha önce başvuru yapmış olan üyelerimizin tekrar başvuru yapmasına gerek yoktur. Başvuru yapmamış olan üyelerimiz ise 31 Mayıs 2021 saat 23.59’a kadar E-Devlet üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Ayrıca TESKKOMB ve Halk Bankası aracılığı ile verilen kredilerin taksitleri ise 1 Temmuz 2021 tarihine kadar uzatılmıştır.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 15:44

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65