Araç muayene ücretleri cep yakıyor

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonlarında alınan muayene ücretleri, adeta cep yakıyor.

Araç muayene ücretleri cep yakıyor

Kapaklı Gazetesi - TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonlarındaki muayene ücretlerinin pahalı olduğundan yakınan vatandaşlar, yetkililere seslendi.

2020 yılı itibariyle muayene ücretlerine zam yapan TÜVTÜRK’e adeta tepki yağdı. Özel araçlarda 342,20 TL, Otobüs, Kamyon, Çekici ve Tanker gibi araçlarda ise 462,56 TL muayene ücreti talep eden şirkete isyan eden vatandaşlar yetkililerden fiyatlarla ilgili düzenleme talep etti.

‘’PARA KAZANMAK BU KADAR KOLAY MI?’’

Doğuş Grubu, Alman Tüv Süd Grubu ve Londra merkezli özel sermayeli fon sahibi Bridgepoint’in ortağı olduğu şirketin fahiş fiyat uyguladığını belirten vatandaşlar, ‘’TÜVTÜRK 10 dakikalık muayeneye 422 TL alıyor. Onarım yok, tamirat yok.. Paranın kazanılması bu kadar kolay mı? Ne bir bardak soğuk su, ne çay ikramı var. Oh ne güzel, ne ala. Özel hastanede profesör muayenesinden pahalı. Hakkımı helal etmiyorum arkadaşlar. Bu haksızlığa son verilsin, makul bir fiyata çekilsin.’’ İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2020, 16:25

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
TURGAY CANBAZ
TURGAY CANBAZ - 1 yıl Önce

ÇORLU ERGENE ÇERKEZKÖY KAPAKLI SARAY NUFUSU 750000 BİN AMA HALA SADECE ÇORLUDA BİR MUAYENE İSTASYONU İLE İŞİ GÖTÜRMEYE ÇALIŞIYORLAR VATANDAŞ NE YAPARSA YAPSIN İÇ DÜŞÜNEN YOK

SIRADAKİ HABER

banner65