Albayrak: Acımız taze, yasımız büyük!

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu’da yaşanan feci tren kazasının birinci yıldönümü münasebetiyle anma mesajı yayınladı. Mesajda kazada yakınlarını kaybeden ailelere başsağlığı dileyen Albayrak, ‘’Acımız taze, yasımız büyük.’’ dedi.

Albayrak: Acımız taze, yasımız büyük!

Kapaklı GazetesiTekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu’da yaşanan feci tren kazasının birinci yıldönümü münasebetiyle anma mesajı yayınladı. Mesajda kazada yakınlarını kaybeden ailelere başsağlığı dileyen Albayrak, ‘’Acımız taze, yasımız büyük.’’ dedi.

Çorlu’da geçtiğimiz yıl 8 Temmuz’da 25 kişinin öldüğü ve 328 kişinin ise yaralandığı feci bir tren kazası yaşandı. Kazanın yıldönümü dolayısıyla bir anma mesajı yayınlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, şu ifadelere yer verdi; ‘’Acımız taze, yasımız büyük. Türkiye’nin en büyük tren kazalarından biri olan; 25 insanımızın yaşamını yitirdiği ve 317 yurttaşımızın yaralandığı Çorlu Tren Kazası nedeniyle yüreklerimiz yandı. Aynı acıların bir daha yaşanmaması ümidiyle, büyük kazanın 1’inci yıl dönümünde, Çorlu’da yitirdiğimiz canlarımızı rahmet ve saygıyla anıyorum.’’ 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 11:56

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3