AK Parti Kapaklı'da olay yaratacak iddia!

CHP Kapaklı eski Gençlik Kolları Başkanı Değer Koç, AK Partili bir meclis üyesinin daha önceden hırsızlık ve iftira suçlarından ceza aldığını iddia etti.

AK Parti Kapaklı'da olay yaratacak iddia!

Kapaklı Gazetesi - CHP Kapaklı eski Gençlik Kolları Başkanı Değer Koç, Kapaklı gündemine bomba gibi düşen bir paylaşımda bulundu. Kişisel sosyal medya hesabında bir mahkeme tutanağı yayımlayan Koç, Kapaklı Belediyesi AKP’li Meclisi Üyelerinin içinde hırsızlık ve iftira suçlarından ceza alan bir şahsın olduğunu iddia etti. Koç, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e seslenerek bu meclis üyesinin istifasının istenmesi gerektiğini söyledi.

‘’İSTİFALARINI TÜM KAPAKLI HALKI BEKLİYOR’’

Yaptığı paylaşımda mahkeme tutanağını yayınlayan Koç, “Kapaklı Belediyesi Mustafa Çetin tarafından kimlere emanet ediliyor herkes görsün, bilsin istedim. Hem arsız hem de hırsız olan bu kişi ve kişilerin belediye başkanı Mustafa Çetin tarafından meclis üyeliklerinden istifa ettirilmelerini tüm Kapaklı halkı olarak bekliyoruz. Yıllardır Akepe hükümeti ve belediyelerinin yapmış olduğu yanlışlarının bedelini bizler halk olarak ödüyor ve ödemeye devam ediyoruz. Özgür ve demokratik bir gelecek için bu anlayışı tasfiye etmek zorundayız.” ifadelerini kullandı.

Değer Koç’un, ismini paylaşmadığı Kapaklı Belediyesi AKP’li Meclis Üyesinin kim olduğu ise merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2020, 18:16

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yücel çavdar
Yücel çavdar - 1 yıl Önce

Böyle hırsızları kişisel çıkarları için meclis üyeliğine yazanlar kimlerse o şahılar kimler o zamanki ilçe başkanı kimdi acaba

SIRADAKİ HABER

banner65