15 yaşındaki kıza istismarda bulunan iş insanı tutuklandı

15 yaşındaki C.N.K.’ye taciz iddiasıyla gözaltına alınan iş insanı tutuklandı.

15 yaşındaki kıza istismarda bulunan iş insanı tutuklandı

Kapaklı Gazetesi Tekirdağiş insanı 67 yaşındaki İrfan Pullukçu, 17 yaşındaki C.N.K.’ye 2 yıl önce cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Didim Cumhuriyet Savcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında iş insanı İrfan Pullukçu ile kızın ablası H.K’yı gözaltına aldı. Pullukçu’nun evinde ve işyerinde dijital metaryal araması yapılırken, Pullukçu ve H. K. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

"ABLASI İLE BİRLİKTE OLDUM"

Pullukçu ifadesinde, C.N.K ile birlikte olmadığını ablası ile birlikte olduğunu, C.N.K’nın ablası ile birlikte geldiğini  ve yan odada beklediğini söyledi. İftiraya maruz kaldığını iddia eden Pullukçu, telefonda C.N.K ile değil abla ile görüştüğünü söyledi.

ABLA ve SEVGİLİSİ TUTUKLANDI

İfadesinde kardeşini pazarladığı iddialarını reddeden H.K, “İrfan beyle ben sevgiliyim. Kardeşimin ilişkisi yok. Beni kıskandığı için iftira atıyor. Benimle birlikte İrfan beyin yanında 3 kez geldi. Ama birlikte olmadı” dedi. Abla ‘fuhşa aracılık etmek’ Pullukçu ise Küçük yaşta çocuğun istismarı iddiasıyla tutuklandı.

"SÜRECİ TAKİP EDİYORUZ"

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, olayla ilgili açıklama yaptı. Bakanlıktan yapılan açıklamada ”Habere konu çocuğumuz, bir kuruluşumuzda güvendedir. Çocuğumuzun psikolojisi ve rehabilitasyonuna yönelik mesleki çalışmalar devam etmektedir. Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz kanalıyla da hukuki sürecin takipçisi olduğumuzu kamuoyuna saygıyla duyururuz” denildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2021, 21:00

Kapaklı Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65