Başkan Albayrak yeni yapılan yollarda incelemede bulundu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Ergene ilçesinde, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ile birlikte Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sıcak asfalt uygulaması yapılacak bölgelerde incelemelerde bulundu.

Başkan Albayrak yeni yapılan yollarda incelemede bulundu

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Ergene ilçesinde, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ile birlikte Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sıcak asfalt uygulaması yapılacak bölgelerde incelemelerde bulundu.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, il genelinde sürdürdüğü asfalt çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Ergene ilçesinde 1’inci, 6’ncı ve 9’uncu sokak ve caddelerde Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri ile Ergene Belediyesi ekipleri, sıcak asfalt uygulaması gerçekleştirecek. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ile birlikte sıcak asfalt yapılacak olan bölgede incelemelerde bulundu ve teknik personelden yapılacak olan hizmet hakkında bilgiler aldı.

‘’HER ŞEY DAHA GÜZEL BİR TEKİRDAĞ İÇİN’’

Konu hakkında açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Halkımızın yaşam standartlarını yükseltmek adına il genelinde hizmet ve yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Halkımızın ihtiyaçlarının çözümü noktasında, birinci hizmet dönemimizde olduğu gibi 2019-2024 hizmet dönemimizde de proje ve yatırımlarımızla halkımızın yanında olacağız. Hizmetlerimizi yaparken, ilçe belediyelerimizle koordineli bir şekilde hareket ediyoruz. Her şey daha güzel bir Tekirdağ için” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2019, 19:38

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3