ÇTSO üyesi 43 firma ilk 1000 listesinde yer aldı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası üyesi olan 43 firma, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından hazırlanan “İlk 1000 İhracatçı Firma-2020” sıralamasında yer aldı.

ÇTSO üyesi 43 firma ilk 1000 listesinde yer aldı

Kapaklı Gazetesi - Türkiye İhracatçılar Meclisi, geçtiğimiz günlerde İlk 1000 İhracatçı Firma – 2020 listesini açıkladı. Açıklanan listede Çerkezköy TSO’ya kayıtlı 43 firma yer aldı.

Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, yaptığı açıklamada listedeki firmaları kutladı. Kozuva, “Hemen hemen iki senedir yaşamış olduğumuz pandemi sürecinde üretime ve ihracata ara vermeden başarılı bir şekilde çalışmalarına devam edip listeye giren firmaların hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. İhracatın git gide artıyor olması ve bu konuda gösterilen emekler bizleri mutlu ediyor. İhracatın kalkınmada ne derece önemli bir faktör olduğunun farkındayız. Önümüzdeki sene ilk 1000 listesine giren üye firma sayımızın daha da artacağından hiçbir şüphem yok. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası olarak ihracat konusunda ilerlememize katkı sağlayacak her konuda desteklerimizi sunmaya ve bölgemiz adına tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Verdikleri büyük emek ve aldıkları başarılı sonuçlar için tüm üyelerimizi kutluyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2021, 17:02

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65