Optimed, hekimlerle buluşmaya devam ediyor

Optimed Hastanesi, kendi hekimlerini ve Trakya bölgesinde bulunan hekimlerle bir araya geldiği, her seferinde bir başka konuyu ele aldığı ‘’Hekimler Buluşuyor – Konuşuyor’’ etkinliğinin dördüncüsünü tamamladı.

Optimed, hekimlerle buluşmaya devam ediyor

Kapaklı GazetesiOptimed hastanesi, kendi hekimlerini ve Trakya bölgesinde bulunan hekimlerle bir araya geldiği, her seferinde bir başka konuyu ele aldığı ‘’Hekimler Buluşuyor – Konuşuyor’’ etkinliğinin dördüncüsünü tamamladı.

Katılımcıları hastane başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Ekip Lideri Op. Dr. Nevzat Koç ve Kurumsal İletişim ekibi birlikte karşıladılar. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları Op. Dr. Nevzat Koç ve Op. Dr. Funda Doğaroğlu’nun gerçekleştirdiği sunum, soru cevap şeklinde interaktif olarak devam etti.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Sunum sonrası katılımcılar, Optimed Hastanesi’ne bu tarz etkinlikleri arttırması gerektiğini belirterek teşekkür ettiler. Karşılıklı fikir alış verişinde bulunulan sunumda; amaçlarının topluma daha iyi nasıl hizmet vereceklerini birlikte sorgulamak, konuşmak ve çözüm yöntemleri paylaşmak olduğunu dile getiren, Optimed Hastanesi, etkinliklere hız kesmeden devam edeceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2019, 16:36

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3