Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Ödüllü resim ve afiş yarışması başladı

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından COVID-19 temalı resim ve afiş yarışması düzenleniyor.

Ödüllü resim ve afiş yarışması başladı

Kapaklı Gazetesi - COVID-19 tedbirlerine dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak isteyen Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü, ilkokul ve ortaokul öğrencileri arasında ödüllü resim ve afiş yarışması düzenliyor. 4 Ocak 2021’e kadar katılımların süreceği yarışmada öğrenciler, e-mail yoluyla çalışmalarını gönderebilecek.

KATILIM ŞARTLARI

Yarışmaya tüm ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim öğrencileri katılabilir. İlkokul 1-2 ve 3-4. Sınıflar ayrı ayrı değerlendirilecek ve ödüllendirilecek. İlkokul ve Ortaokullar “resim”, Ortaöğretim okulları “afiş” yarışmasına katılacak. İlkokul ve Ortaokullar için resimler 25 x 35 cm resim kâğıdına pastel boya, sulu boya veya guaj boya vb. teknikler kullanılacak. Ortaöğretim için 35 x 50 cm resim kağıdına pastel boya, sulu boya, kolaj veya guaj boya vb. teknikler kullanılacak. Her öğrenci yalnızca 1 eser ile katılabilir. Gönderilecek eser Covid19yarisma@gmail.com adresine jpg formatında yollanacak. Elektronik postanın açıklama kısmına öğrencinin adı soyadı, okulu, ilçesi, sınıfı ve iletişim bilgileri(telefon numarası) yazılacak.

ÖDÜL VERİLECEK

Seçici kurulda Görsel Sanatlar Öğretmenleri Mustafa Kırmızı, Orhan Veli Solcan ve Emin Sevim yer alıyor. İlkokullar, Ortaokul öğrencileri ve ortaöğretim öğrencilerinden dereceye giren öğrencilere “Başarı belgesi”, dereceye giremeyen ancak sergilenmeye değer bulunan eserlere “Mansiyon” verilecek. Ayrıca kazanan öğrencilere sürpriz hediyeler verilecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 12:08

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Caner
Caner - 2 ay Önce

Ben N.F.K. Öğrencisi 4/B sınıfından katılacam

Sinem
Sinem - 2 ay Önce

Ben resmimi gönderiyim

Hatice Kapaklı/Karaağaç İlkokulu
Hatice Kapaklı/Karaağaç İlkokulu - 2 ay Önce

Resim yarışmasının teması çok güzel fakat katıldım, sonuçları göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Hiranur demir kızılpınar necip fazıl kısakürek ilkokulu
Hiranur demir kızılpınar necip fazıl kısakürek ilkokulu - 2 ay Önce

Katılıyorum

SIRADAKİ HABER

banner65