Minik öğrenciler, Öğretmenler Günü’nü kutladı

Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minik öğrencileri 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Minik öğrenciler, Öğretmenler Günü’nü kutladı

Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minik öğrencileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle kutlama programı düzenledi. Kreş etkinlik alanında düzenlenen programa, Çerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürü Mehmet Özdoğan, Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Eser Yangöl ile ÇOSB Bölge Müdürlüğü birim müdürleriyle Kreşin öğretmenleri katıldı.

ÖĞRETMENLERİNE ŞİİR OKUDULAR

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda minik öğrenciler, ‘Sen Varken Öğretmenim’ ve ‘Öğretmenler Günü’ şarkısıyla ‘Sevgili Öğretmenim’ isimli şiiri söylediler. Minik öğrencilerin performansı büyük alkış alırken, ardından öğretmenler sahneye çıktı. Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin öğretmenleri hep birlikte ‘Benim Adım Öğretmen’ adlı şarkıyı söyledi. Öğretmenlerini alkışlayan minik öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

TEMA VAKFINA BAĞIŞTA BULUNDULAR

Programda ayrıca öğretmenlerin, Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Eser Yangöl’e bir sürprizleri vardı. Öğretmenler bu anlamlı günde, ‘Çocuklar Doğayla Buluşsun Diye’ çalışması kapsamında TEMA Vakfına, Eser Yangöl adına bağışta bulundu. Öğretmenlerin yaptığı bağış belgesini öğretmenlerin elinden alan Yangöl, tüm öğretmenlere böyle anlamlı bir bağış yaptıkları için teşekkür etti. 

‘’ÖĞRETMENLERİMİZİN YAPTIĞI İŞİ ÖNEMİSYORUZ’’

Günün anlam ve önemine istinaden bir konuşma yapan ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan da şunları söyledi: “Burada öğretmenlerimizin yaptığı işi çok önemsiyoruz. Siz burada insan yetiştiriyorsunuz. Sizin yaptığınız işin meyveleri önümüzdeki yıllarda kendini gösterecektir. Ben bu anlamlı günde tüm öğretmenlerimizin gününü kutlayarak çalışmalarında başarılar diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2018, 08:58

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65