Mezuniyet kütüğüne isimlerini çaktılar

Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 2019-2020 eğitim-öğretim yılı birincileri Mezuniyet Kütüğüne ismini çaktı.

Mezuniyet kütüğüne isimlerini çaktılar

Kapaklı Gazetesi - Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gelenek bozulmadı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da okulda dereceye giren öğrenciler, isimlerini mezuniyet kütüğüne çaktı.

Pandemi nedeniyle yapılamayan tören Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin girişinde gerçekleşti. Törene; Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, ÇOSB Bölge Müdür Yardımcıları Fuat Özçelik ve Çiğdem Baykal ile Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Caner Baysal’ın yanı sıra okul öğretmenleri katıldı.

BAŞARILAR DİLEDİ

5. Dönem Mezunlarının verildiği Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 2019- 2020 Eğitim-Öğretim yılında, Anadolu Meslek Programından Kardelen Kıray, Anadolu Teknik Programından da Anıl Gökpınar birinci olarak mezun oldu. Okulun Mezuniyet Kütüğüne ismini çakan öğrencileri ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler tebrik ederek başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 11:29

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3