AÇI güçlü kadrosuyla yeni döneme başlıyor

Çerkezköy Açı Özel Eğitim Kursu, yenilenmiş kadrosu ile yeni eğitim döneminde öğrencilerini bekliyor.

AÇI güçlü kadrosuyla yeni döneme başlıyor

Kapaklı Gazetesi - Son yıllarda Çerkezköy'ün üniversiteye hazırlıkta parlayan yıldızı olan ve birçok genci hayallerine kavuşturarak başarılarıyla göz dolduran eğitim kurumu Açı Özel Öğretim Kursu, yeni dönemde de bölgenin en güçlü kadrosuyla adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında kadroda yer alacak olan tecrübeli Matematik Öğretmeni Latif Yaldıran ve Edebiyat Öğretmeni Merlin Mutlu ile yeni ders yılına güçlü bir başlangıç yapacak. Ayrıca 20 yıllık Rehberlik tecrübesiyle kurumun önemli isimlerinden olan Türker Küçükkısa’nın yanı sıra Matematik Öğretmenleri Ahmet Çalışkan, Cem Sancak, Hülya Buksur Köleli ve Edebiyat Öğretmeni Murat Özen de kadroda yer alacak.

‘’YÜKSEK BAŞARILAR ELDE EDECEĞİZ’’

Öğrencilerin iyi bir eğitim alması için güçlü bir kadro oluşturduklarını belirten Çerkezköy Açı Özel Öğretim Kursu Kurucularından Mustafa Dursun ve Yasemin Cokor, kadroyu öğrencilerin ve velilerin geri dönüşlerine göre yenilediklerini belirtti. Konuyla ilgili açıklama yapan Mustafa Dursun, “Kısa zamanda öğrenci ve velilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmış bir kurum olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni dönemde de güçlü kadromuz ve yeni katılan tecrübeli öğretmenlerimizle birlikte daha da yüksek başarılar elde edeceğimiz bir eğitim-öğretim dönemine başlayacağız” dedi.

17 Ağustos 2020 de eğitime başlayacak olan Özel Çerkezköy Açı Özel Öğretim Kursu, hayallerine kavuşmak isteyen öğrencilerini bekliyor. Kurs ayrıca 17-22 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz tanıtım derslerini gerçekleştirecek olup sınırlı kontenjanla öğrenci alımına başlamıştır.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2020, 17:47

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zafer Başaran
Zafer Başaran - 2 ay Önce

Türker kardeşim ve Ahmet kardeşime başarılar diliyorum. Allaha emanet olun saygılar...

SIRADAKİ HABER

banner3