Açı'da yüz yüze eğitim başladı

Açı Özel Öğretim Kursu, yüz yüze eğitime başladı.

Açı'da yüz yüze eğitim başladı

Kapaklı Gazetesi -  Bölgemizin üniversiteye hazırlıkta en önemli kurumlarının başında olan ve her yıl üniversiteye yerleştirme başarısı ile kalitesini tescilleyen Açı Özel Öğretim Kursu, pandemi sürecinden sonra Milli Eğitim Bakanlığının genelgesiyle yüz yüze eğitime başladı. Öğrencilerin heyecanı ve hırsları ile çok verimli şekilde eğitim öğretime başladıklarını belirten Açı Özel Öğretim Kursu kurucularından Yasemin Çokor, tüm olumsuz şartlara rağmen bu yıl da öğrencilerinin yapacağı dereceler ve yerleşecekleri bölümler ile bölgenin en iyi sonucunu çıkaracaklarını ifade etti.

YKS HIZLANDIRMA PROGRAMI HAZIRLADIK”

 Pandemiden etkilenen öğrenciler için çeşitli çözümler ürettiklerini belirten Çokor, “Okullar eğitim öğretime tam olarak başlayamadı. 2019/2020 ikinci yarıyılı 2020/2021 birinci yarıyılı konularında oluşan eksiklikten oluşan ihtiyaç ve virüs dolayısıyla oluşan belirsizlik ortamında herhangi bir kurumu tercih etmeyen ama bu konuda desteğe ihtiyacı olan öğrenciler için fırsat olarak 1 Mart-26 Haziran arasında üniversite hazırlık için bir YKS hızlandırma programı hazırladık.” dedi.

“KURUMUMUZA UĞRAYABİLİRLER”

Hızlandırma programı kayıtlarının 1 Şubat 2021 tarihinde başladığını belirten Yesemin Çokor, “Açı Özel Öğretim Kursunun alanında uzman kadrosu, 50 yılı aşkın tecrübesi, rehberlik alanındaki hizmeti, etkili soru çözüm saatleri ve yayın kalitesinden faydalanmak isteyen öğrencilerimiz bilgi almak için kurumumuza uğrayabilirler.” ifadelerini kullandı.

“SON DÖRT AY ÇOK ÖNEMLİ”

Kurumda yapılacak deneme sınavları ile öğrencilerin Türkiye geneli seviyelerinin tespitinin öğrencilerin motivasyonu ve eksiklerini doğru tespit ederek verimli çalışması açısından YKS yolculuğunda önemli bir yer teşkil ettiğini ifade eden kurum Rehber Öğretmeni Türker Küçükkısa ise öğrencilerin bu yolculukta ihtiyacı olan her şeyi sağladıklarını ifade ederek, öğrenciler için bu son dört ayın geleceklerinin şekillenmesinde son viraj olduğunu belirtti.

Kapaklı Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65