2. Kitap Fuarı için geri sayım başladı

Kapaklı’da bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Kitap Fuarı, ziyaretçilere 25 Ekim’de kapılarını açacak.

2. Kitap Fuarı için geri sayım başladı

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı’da bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Kitap Fuarı, ziyaretçilere 25 Ekim’de kapılarını açacak.

Geçtiğimiz yıl bölgeden on binlerce ziyaretçiyi çekmeyi başaran ve birçok ünlü ismin söyleşi gerçekleştirdiği Kapaklı Kitap Fuarı, bu yıl ikincisini gerçekleştirecek. Kapaklı Kaymakamlığı, Kapaklı Belediyesi ve Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde ÇOSB Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek olan fuar, 25 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak.

ÜNLÜ İSİMLER KATILACAK

On binlerce kitabın bulunacağı fuara bu yıl 18 yazar katılım gerçekleştirecek. Fuarın ilk gününde Ercan Kesal ve Yelda Kırçuval kitapseverlerle buluşacak. 9 gün sürecek fuarda diğer günlerde ise Kerem Fırtına, Hayati İnanç, Halil İbrahim Özcan, Tarkan Köylü, Nazan Arısoy, Mete Yarar, Sinan Yağmur, Cem Gülbent, Birsen Ekim Özen, Sermin Yaşar, Şükrü Erbaş ve Metin Karausta, Hasan Ali Toptaş, Ali Lidar, Murat Tavlı, Bilal Sami Gökdemir, Tolga Uluaydın söyleşi gerçekleştirecek. 

‘’VATANDAŞLARIMIZI DAVET EDİYORUM’’

Fuarla ilgili açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, ‘’Her kitap bir dünya, farklı bir fikir, farklı bir düşünce, yeni bir umut, farklı bir heyecan. Okumak kültürel zenginliklerle dolu farklı bir yolculuğa çıkmak gibidir. Bizler de sizlerle bu yolculuğa çıkmak istiyoruz. Bu amaçla ilçe milli eğitim müdürlüğü ile düzenleyeceğimiz Kapaklı Kitap Fuarı’na, vatandaşlarımızı davet ediyorum.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 13:23

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3