Vergi ve Yapılandırma Taksit Ödemelerinde Son Gün 30 Kasım

Çorlu Belediyesi, 2020 yılı Emlak Vergisi, Çevre ve Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi ikinci taksit ödemeleri konusunda vatandaşlara uyarıda bulundu.

Vergi ve Yapılandırma Taksit Ödemelerinde Son Gün 30 Kasım

Kapaklı Gazetesi - Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Kum, 2020 yılı Emlak Vergisi, Çevre ve Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi ikinci taksit ödemeleri ile 7143 sayılı Kanun kapsamında yapılandırılan borçların taksit ödemelerinin 30 Kasım 2020 Pazartesi günü sona ereceğini hatırlatarak doğabilecek mağduriyetlere karşı vatandaşları uyardı.

Ödemelerle ilgili bilgi almak isteyenlerin belediyenin çağrı merkezine ulaşabileceğini söyleyen Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Kum, "Vatandaşlarımızın söz konusu yapılandırmadan faydalanma haklarını kaybetmemeleri için 30 Kasım 2020 tarihine kadar borç yapılandırma taksitlerini yatırmaları gerekiyor. Ayrıca 2020 yılı Emlak Vergisi, Çevre ve Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi ikinci taksit ödemelerini de hatırlatırız. Ödemeler hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 444 99 59 numaralı iletişim hattımızı arayarak çağrı merkezimizden ilgili borçlarını öğrenebilirler." dedi.

Başkan Yardımcısı Kum, veznelerde yaşanabilecek olası yoğunluğa karşılık ödemelerin son güne bırakılmaması konusunda uyarıda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2020, 13:07

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3