Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Taksi durakları yenileniyor

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şantiyede üretilen yeni tip taksi durakları, şehrin muhtelif noktalarında hizmet veren duraklar ile değiştiriliyor.

Taksi durakları yenileniyor

Kapaklı Gazetesi - Çorlu'da mevcut taksi duraklarını tek tip hâle getirerek estetik bir görünüme kavuşturmak için çalışmalara başlayan Çorlu Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren şantiyede kendi imkânlarıyla üretmeye başladığı taksi duraklarını eskileriyle değiştirmeye devam ediyor.

Çorlu Belediyesi tarafından projelendirilen ve Çorlu Şoförler ve Otomobilciler Odası ile yapılan görüşmelerin ardından talep edilen durakların yenilenmesine yönelik olarak başlatılan imalat çalışmaları kapsamında ilk taksi durağı Huzur Taksi esnafına teslim edilirken, Kazımiye Mahallesi’nde hizmet veren Huzur Taksi durağının anahtar teslimini ise Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt yapmıştı. Başkan Sarıkurt tarafından yapılan anahtar tesliminin ardından çalışmalarını sürdüren Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Pazar Taksi ve Sembol Taksi duraklarını da yenileriyle değiştirdi.

''KENDİ İMKANLARIMIZLA ÜRETTİK''

Değişimlerin devam edeceğini belirten ve taksici esnafının güvenli bir şekilde hizmet verebilmesinin önemine değinen Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, "Taksilerin vatandaşlarımızı güven içinde taşıması kadar taksici esnafımızın da güvenli bir şekilde hizmet verebilmesi önemli. Eskiyen, deforme olan ve kötü görünen taksi duraklarının yenilenmesi ve estetik bir görünüm kazanması için kendi şantiyemizde, kendi imkânlarımızla taksi durakları üretimine başladık. İmal edilen ve iç tefrişatı tamamlanan ilk taksi durağımızın anahtarını Huzur Taksi esnafımıza teslim ettik. Çorlu’muzda hizmet veren başka taksi duraklarını da aynı şekilde yenilemeye devam edeceğiz. İmal edilen taksi duraklarının içerisinde oturma grubu, masa, çay ocağı ve telefon yer alırken, duraklarımızı iç tefrişatı hazır bir şekilde ücretsiz olarak taksici esnafımızın hizmetine sunuyoruz. Hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum." dedi.

TAKSİ ESNAFINDAN TEŞEKKÜR

Çorlu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen bu hizmetin kendileri için çok önemli bir proje olduğunu ifade eden taksici esnafları başta Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt olmak üzere Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ettiler.

Öte yandan imalatları devam eden yeni taksi durakları üretimlerinin tamamlanmasının ardından peyderpey teslim edilecek.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2020, 23:34

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3