Çorlu'da kilit taşı ve kaldırım çalışmaları sürüyor

Çorlu Belediyesi, kent içi ulaşımı kolaylaştırmak ve kent estetiğini geliştirmek amacıyla kilit taşı ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor.

Çorlu'da kilit taşı ve kaldırım çalışmaları sürüyor

Kapaklı Gazetesi - Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde sürdürülen planlı çalışmalar doğrultusunda, 7 farklı mahallede aynı anda kaldırım ve kilit taşı döşeme çalışmaları gerçekleştiriyor.

Nusratiye Mahallesi Menzil Sokak, Kemalettin Mahallesi Kocatepe 3. Sokak, Seymen Mahallesi ve Sarılar Mahallesi’nde kilit taşı çalışmalarını sürdüren ekipler bir yandan da Hürriyet Mahallesi Meşe Sokak’ta kaldırım çalışmalarına devam ediyor.

‘’ÇALIŞMALAR TİTİZLİKLE SÜRÜYOR’’

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca Nusratiye Mahallesi Alagül Sokak, Şeyhsinan Mahallesi İnciçiçeği Sokak ve Önerler Mahallesi İstikbal 15. Sokak’ta gerçekleştirilecek kilit taşı döşeme öncesindeki hazırlık çalışmalarını da titizlikle sürdürüyor. Hemen oynamaya başla. Bu çalışmaların yanı sıra ekipler eş zamanlı olarak asfalt yama, kaldırım ve kilit taşı döşeme çalışmaları gerçekleştiriyor.

‘‘MAHALLELERİMİZDE İNCELEMEDE BULUNUYORUM’’

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt çalışmalar ile ilgili bilgi vererek, “Her fırsatta mahallelerimizde keşfe çıkıyor hem ekiplerimizin çalışmalarını inceliyorum hem de vatandaşlarımızın sesine kulak veriyorum. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek adına yol yapım, onarım ve kilit taşı çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Tamamlanan çalışmalarımız bizim gurur tablomuz. Devam etmekte olan çalışmalarımız ise vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için harcadığımız emeklerimizin bir göstergesi. Pandemi koşullarına rağmen büyük bir özveriyle çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Güzel bir Çorlu için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2020, 14:54

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65