Yol genişletme ve düzenleme çalışmaları sürüyor

Çerkezköy Belediyesi tarafından Fatih Mahallesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi’nde başlatılan yol genişletme ve düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Yol genişletme ve düzenleme çalışmaları sürüyor

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal, Bakım ve Onarım Müdürlüğü ekipleri tarafından Fatih Mahallesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi’ndeki yol genişletme ve düzenleme çalışmalarına başlandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yol genişletme çalışmalarının devam ettiği caddemizde bisiklet yolu da yapacağız. Ekiplerimiz şu anda beton kaldırım yapım çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte caddemizde yaklaşık 6 bin metrekarelik beton kaldırım yapılmış olacak” dedi.

“BİSİKLET YOLU YAPILACAK”

Yol genişletme ve kaldırım yapım çalışmalarının tamamlanmasının ardından bisiklet yolu yapımına başlanılacağını ifade eden Başkan Akay, “Caddemizde ayrıca 6 bin metrekarelik de sıcak asfalt kaplama çalışması gerçekleştireceğiz. Bununla birlikte yeni yaptığımız kaldırımlarımızı ağaçlandırma çalışmaları ile güzel bir görünüme kavuşturacağız.” İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2021, 18:37

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
hüseyin
hüseyin - 1 ay Önce

bence sitenin ismini değiştir chpden ve chpli belediyeler haber diye değiştir

SIRADAKİ HABER

banner65