Yeni yönetimden Başkan Akay’a ziyaret

Merkezi Çerkezköy’de bulunan Tekirdağ Gümüşhaneliler Derneği’nin yeni Başkanı Gürbüz Şeker, yönetimi ile birlikte Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti.

Yeni yönetimden Başkan Akay’a ziyaret

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Tekirdağ Gümüşhaneliler Derneği yönetimini makamında ağırladı.

Geçtiğimiz hafta yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı sonrasında yıllardır Başkan Yardımcılığı görevini yürüttüğü Tekirdağ Gümüşhaneliler Derneği’nin yeni Başkanı olan Gürbüz Şeker, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretlerinin bir tanışma ziyareti olduğunu kaydeden Gürbüz Şeker, Tekirdağ Gümüşhaneliler Derneği olarak kentimizdeki STK’lara olan desteklerinden dolayı Başkan Vahap Akay’a teşekkür etti.

‘’ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yeni görevinizde size ve yönetiminize başarılar diliyorum. Çerkezköy Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da STK’larımıza ve hemşeri derneklerimize elimizden gelen katkıyı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Tekirdağ Gümüşhaneliler Derneği yönetimi daha sonra Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram’ı ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2020, 19:13

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3