Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi

Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen ve 123 çocuğun katıldığı ‘Çocuk Gözüyle 2020’ konulu resim yarışmasında dereceye girenler için ödül töreni düzenlendi.

Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Çocuk Gözüyle 2020’ konulu resim yarışması İlkokul Kategorisi (7-10 Yaş), Ortaöğretim Kategorisi (11-14 Yaş) ve Lise Kategorisi (15-18) olmak üzere 3 farklı kategoride düzenlendi.

Yarışmada dereceye girenler için Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile dereceye giren öğrenciler ve velileri katıldı. Cazip teklifleri ile kullanıcılara sunuluyor.

“2020, BİRBİRİMİZDEN UZAK KALDIĞIMIZ BİR YIL OLDU”

Tüm öğrencilere katılımlarından dolayı teşekkür eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Zor bir 2020 yılını geride bıraktık. Etkinliklerden uzak, birbirimize mesafeli günlerden geçiyoruz. Bu salonun dolu olduğu, birbirimize sımsıkı sarıldığımız etkinlikleri, birlikte gerçekleştirdiğimiz günlerin özlemi içerisindeyiz. Her ne kadar pandemi süreci devam etse de bu özlem içerisinde neler yapabiliriz diye düşündük ve 2020 yılını çocuklarımızın gözünden değerlendiren bir resim yarışması yapmaya karar verdik. Bugün de bu yarışmanın sonuçlarını sizlerle paylaşmak için buradayız.” dedi.

‘’İNŞALLAH 2021’DE DAHA GÜZEL KONULARI RESMEDECEKSİNİZ’’

Akay, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü; “3 kategoride düzenlenen yarışmamızda dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyorum. 2021 yılı umutla başladı, umutla devam edecek inşallah. Daha güzel günlerde, bu salonun tıka basa dolu olduğu güzel etkinliklerde beraber olacağız. Zor bir 2020 yılı olduğu için, inanıyorum ki sizler resimlerinizi, birbirimizden uzak, maskeli hallerimizi düşünerek yaptınız. İnşallah 2021 yılında bütün bunlardan uzak, daha güzel bir yılı resmedeceksiniz. Buna inanıyorum. Bir kez daha yarışmaya katılan tüm arkadaşlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyor, dereceye giren arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum.”

DERECEYE GİRENLERE HEDİYELERİ VERİLDİ

Akay konuşmasının ardından, İlkokul Kategorisinde 1’inci olan Sare İpek Karagöz, 2’nci olan Elif Pekdoğan ve 3’üncü olan Deniz Çetinkaya’ya ödüllerini takdim etti. Programda daha sonra Ortaokul kategorisinde 1’inci olan Cemal Çekin, 2’nci olan Melis Alözkan ve 3’üncü olan Tanem Uğurlu ile Lise kategorisinde 1’inci olan Sahra Tekneci, 2’nci olan Furkan Çelik ve 3’üncü olan Melisa Bilgen’e Başkan Akay ödüllerini takdim etti. Resim yarışmasında kategorilerinde birinci olan resimlerin sahiplerine Tablet, ikinci olanlara Resim Seti ve üçüncü olanlara da Akıl ve Zeka Oyunu Seti hediye edildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2021, 12:39

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65