Veliköy’de demirli beton yol çalışması

Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü Ekipleri, Veliköy Mahallesi Menderes Caddesi üzerinde bulunan ve 211/1 ile 302/6 parseller arasında kalan yaklaşık 900 metrekare alan da demirli beton yol yapımını tamamlıyor.

Veliköy’de demirli beton yol çalışması

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy genelinde ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklardaki yol ve kaldırım yapım çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Veliköy Mahallesi Menderes Caddesi üzerinde bulunan ve 211/1 ile 302/6 parseller arasında kalan yaklaşık 900 metrekare alan da demirli beton yol yapımı tamamlanıyor.

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Veliköy Mahallesi Menderes Caddesi üzerinde bulunan Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu’nun arkasında kalan alanda devam eden demirli beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Veliköy Mahallemiz Menderes Caddesi üzerinde bulunan alandaki demirli beton yol çalışmasını hava şartları müsaade ederse bir iki gün içerisinde tamamlayarak, halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Çerkezköy Belediyesinin yol ve kaldırım yapım-onarım çalışmalarının ilçe genelinde ihtiyaç duyulan tüm cadde ve sokaklarda devam edeceği bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2021, 16:39

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65