Şoför esnafı aşılanmaya başladı

Çerkezköy Şoförler Odası Başkanı Mustafa As, koronavirüs tedbirleri kapsamında aşı sırasının şoförlere geldiğini açıkladı.

Şoför esnafı aşılanmaya başladı

Kapaklı Gazetesi - Aşı sırasının şoförlere geldiğini belirten Çerkezköy Şoförler Odası Başkanı Mustafa As, “Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca, yaptığı açıklama ile şoför esnafımızın da öncelikli grup içerisine alındığını duyurdu. Tüm şoförlerimize hayırlı olsun. Şoför esnafımız randevularını alıp istedikleri hastaneden aşılarını olabilirler.” dedi.

“EN ÇOK RİSK TAŞIYAN GRUPLARDAN BİRİ DE BİZDİK”

As, yaptığı açıklamasında şoför esnafının da öncelikli risk grubuna dahil edildiğini söyledi. Şoförlerin e-Nabız uygulamasından randevu oluşturabileceğini belirten Mustafa As, “Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca, bugün yaptığı açıklama ile Şehir içi ve şehirlerarası ulaşım faaliyetlerinde çalışanlar ile taksi ve dolmuş esnafını da aşı grubuna dahil etmiştir. Kendisine teşekkür ediyoruz. Koronavirüs Salgını çıktığından beri en risk taşıyan gruplardan biri de şoför esnafıydı. Sonunda bize de sıra geldi. Şoför esnafımız Sağlık Bakanlığı’nın E-Nabız uygulamasından, E-Devlet’ten veyahut 182 hattından ulaşarak randevularını oluşturabilirler. Tüm esnafımıza hayırlı olmasını diliyorum. Sağlıklı günler diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 19:41

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65