Satranç Turnuvası için kayıtlar başladı

Çerkezköy Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenecek olan Online Satranç Turnuvası kayıtları başladı.

Satranç Turnuvası için kayıtlar başladı

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç Turnuvası’na katılmak isteyenlerin öncelikle chess.com adresi üzerinden başvuru bilgilerini girerek Çerkezköy Belediyesi Satranç Kulübü’ne üye olmaları gerekiyor. Ücretsiz üyelik işleminin ardından yetkililer tarafından katılımcılara online turnuva için link verilecek.

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç Turnuvası için başvurular başladı. Yetililer, başvuru süresinin 15 Mayıs Cuma günü mesai saati bitiminde sona ereceği belirtti. Karşılaşmaların 16 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00 itibari ile başlayacağı turnuva 8 Yaş Altı ve Genel olmak üzere iki kategoride gerçekleştirilecek.

İLK 3’E GİRENLERE HEDİYELER VERİLECEK

Turnuvada Genel Kategoride ilk 3’e girenlere kupa ve satranç takımı, ilk 10’a girenlere de madalya ve Nutuk hediye edilecek. 8 Yaş Altı kategoride ilk 3’e girenlere ise kupa verilecek. Online Satranç Turnuvası Genel kategoride “3+2, 7” turda, 8 Yaş Altı kategoride ise “10+3, 5” turda sona erecek.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç Turnuvası’na yalnızca Çerkezköy’de ikamet edenler katılabilecek. Turnuvaya katılmak isteyenler 0551 907 15 71 numaralı telefondan TSF Çerkezköy Temsilcisi Ömür Çelik’ten bilgi alabilecek.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2020, 12:25

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65