Optimed Hastanesinden örnek olacak sosyal sorumluluk projesi

Optimed Hastanesi, sağlık çalışanlarının zaman yönetimini öğrenmesi amacıyla uygulamaya soktuğu sosyal sorumluluk projesi ile engelli bireyler için tekerlekli sandalye aldı.

Optimed Hastanesinden örnek olacak sosyal sorumluluk projesi

Kapaklı Gazetesi - Çalışanlarının zaman yönetimini sağlamak için toplantılara geç gelen personelden bağış toplayan Optimed Hastanesi yönetimi, toplanan bağışlarla engelli bireylere tekerlik sandalye aldı.

Yapılan bu sosyal sorumluluk projesi ile 1 adet tekerlekli sandalyeyi Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesine başlayan hastane yönetimi, bu ve benzeri projeleri sürdüreceklerini söyledi. Konuyla ilgili açıklama yapan Optimed Hastanesi Tıbbi Direktörü Op. Dr. Recep Çalışkan, “Yardımlaşmanın zengin kültürümüzün bir parçası olduğunun bilinciyle hareket eden bir sağlık kuruluşu olarak bugüne kadar insan ve insan sağlığını merkez aldık ve almaya da devam edeceğiz. Çalışma arkadaşlarımızla kendi aramızda başlattığımız tatlı rekabet sonucu engelli bir vatandaşımıza tekerlekli sandalye hediye ederek engelli bireylerimizin topluma kazandırılmaları konusunda değerli bir adım attık. Bundan sonraki süreçte de bu ve bu tarz projelerimizi hayata geçireceğimizi belirtir ve bu yönde atılan adımların diğer kurum ve kuruluşlara da örnek olmasını temenni ederiz.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 20:52

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65