Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Optimed Hastanesi 11. yılını kutladı

Özel Optimed Hastanesi, çalışanlarına özel düzenlenen kutlama programında kuruluşunun 11. Yıl dönümünü kutladı. 

Optimed Hastanesi 11. yılını kutladı

Özel Optimed Hastanesi, çalışanlarına özel düzenlenen kutlama programında kuruluşunun 11. Yıl dönümünü kutladı. 

Hastanenin teras katında düzenlenen kutlama programında, hastaneye uzun yıllar hizmet etmiş olan personellere plaket takdim edildi. Düzenlenen kutlama programında konuşan Optimed Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan, ‘’Özel Optimed Hastanesi olarak,  bundan 11 yıl önce kurulurken, herkes gibi bizim de hayallerimiz ve hayallerimizin gerçekleşmesi için hedeflerimiz vardı. Ama en önemlisi, hedeflerimize ulaşmak için, ailemizin bir parçası olmaktan mutluluk duyacak, güler yüzle hizmet edecek, ekip bütünlüğü içinde çalışacak bireylerle birlikte bu yolda devam etmekti.’’ dedi.

‘’BÖYLE BİR EKİBE SAHİP OLDUĞUMUZ İÇİN MUTLUYUZ’’

Hastane bünyesinde hizmet veren personellere teşekkür eden Arslan, ‘’Başarı ancak bilgili, deneyimli, güler yüzlü, samimi ve işini seven, birbirine ve kuruma bağlı bir ekiple olurdu ve Optimed olarak böyle bir ekibe sahip olduğumuz için mutlu ve gururluyuz. Bir ekip olmanın ötesine geçip acılarımızda birbirine destek veren, güzel günlerde mutluluklarımızı paylaşarak çoğaltan Optimed Ailesi olduk. Optimed olarak, Çerkezköy ve Çorlu’da, zamanla büyük bir aile olduk. Hastalar en büyük değerimiz. Beraberinde işini nitelikli ve sürekli iyi yapan hekim ve çalışma arkadaşlarımız da bir o kadar değerli.’’ İfadelerini kullandı.

‘’TRAKYA’NIN EN İYİLERİNDEN BİRİ OLMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK’’

Arslan’ın ardında Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan söz aldı. Hastane bünyesinde 400’den fazla çalışanın bulunmasından mutluluk duyduğunu dile getiren Çalışkan, ‘’Hastanemizin 11. kuruluş yıl dönümünde sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Biz bu işe başlarken hastanemizin Trakya’nın en iyilerinden biri olması hayaliyle yola çıktık. Bu 11 yıl boyunca geriye dönüp baktığımızda hayallerimizin çok önemli bir kısmını gerçekleştirdik. Önümüzde upuzun bir hayal zinciri var. Yeni hastane hayallerimiz var. Sorumluluğumuz çok yüksek. 400’den fazla insan ailesiyle birlikte bu hastaneden geçimini sağlıyor. Hepimiz bunun içerisindeyiz. ‘’ sözlerini kaydetti.

‘’SON İŞYERLERİ OLMASINI HAYAL EDİYORUM’’

Çalışkan, sözlerini şu ifadelerle noktaladı; ‘’Bizim artık 2 tane hayalimiz var. Birincisi hastanemizin en iyi hastaneler arasında olması hedefimiz var. İkincisi daha da artmayı hayal ettiğimiz Optimed ailesi ile birlikte insanların buradaki geleceklerinin devam etmesi. Benim bir hayalim daha var. Şuanda hastanemizde çalışan ya da gelecekte çalışacak tüm Optimed ailesinin fertlerinin hepsinin Optimed’in ilk işyerleri olmasından ziyade son işyerleri olmasını hayal ediyorum.”

PLAKET VE TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM EDİLDİ

Konuşmaların ardından Yönetim Kurulu Üyeleri ve hastane personeli 11. yıl için hazırlanan pastayı kestiler. Pasta kesiminin ardından hastane bünyesinde 10. ve 5. yılını dolduran personellere plaket takdim edildi. Hastalar tarafından en çok memnuniyet duyulan personellere de teşekkür belgesi verilen törenin ardından, hastane yönetimi ve personeller türlü oyun havaları eşliğinde dans ederek eğlendi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 13:11

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3