Kurban satış ve kesim yerinde hazırlıklar sürüyor

Çerkezköy Belediyesi, Pınarça yolu üzerinde kurulacak olan Kurban Satış ve Kesim Yeri’ndeki düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Kurban satış ve kesim yerinde hazırlıklar sürüyor

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediyesi, Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte vatandaşların rahat bir şekilde kurban alışverişi yapabilmesi için Kurban Satış ve Kesim Yeri'nde hazırlıklarını sürdürüyor.

Çerkezköy Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Yeri’ndeki çalışmalar hakkında bilgi veren Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kurban Satış ve Kesim Yerimizdeki düzenleme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalar çerçevesinde Kurban Kesim Yeri’nin eksikliklerini gidererek, dezenfekte edip yeniliyoruz. Alanımızın zeminine malzeme sererek, yer işaretlemelerini yapıyoruz. Yeni su hattının da döşendiği, bay ve bayan tuvaletler ile banyo imkanının bulunduğu Kurban Satış ve Kesim Yeri’nde, Kurban Bayramı süresince vatandaşlarımızın olası su kesintilerinde sıkıntı yaşamamaları için koyduğumuz su deposunun bakımını yaptık. Aydınlatmamızı elden geçirdik.” ifadelerini kullandı.

1-5 TEMMUZ’DA HİZMETE GİRECEK

Kurban Satış ve Kesim Yeri’nde hayvan satıcılarının çadırlarını 1-5 Temmuz arasında itibari ile kurmaya başlayacaklarını sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “5 Temmuz Pazartesi günü itibari ile Kurban Satış ve Kesim Yerimiz vatandaşlarımızın girişine açılacak. Hem vatandaşlarımızın hem de kurban satıcılarımızın sorunsuz bir bayram geçirmesi için Kurban Satış ve Kesim Yerimizi hazırlıyoruz. Hijyen kurallarına uygun olan kesim yerimizde Kurban Bayramı boyunca vatandaşlarımıza hizmet vereceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2021, 19:50

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65