Kapalı Otopark’ta yenileme çalışmaları sürüyor

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kapalı Otopark’taki bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını inceledi.

Kapalı Otopark’ta yenileme çalışmaları sürüyor

Kapaklı Gazetesi - Kapalı Otopark’ta bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yeniden devrini aldığımız Kapalı Otoparkımızı daha modern ve konforlu hale getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Kapalı Otopark’ta bulunan mevcut yağmur suyu ızgaralarının yenilendiğini, temizliklerinin yanı sıra ilave yağmur suyu ızgaralarının da yapıldığını da belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Mevcut zeminin de bakım ve onarımı yapılarak daha kullanışlı hale getirilecek. Ani su baskınlarını önlemek amacıyla da ilave su yalıtımı ve drenaj çalışmaları gerçekleştirildi. Kapalı Otoparkımızın dilatasyon hatları da yenilenerek bakım ve onarımı yapılıyor” diye konuştu.

Kapalı Otopark’ın giriş rampasının korkuluk kısmına da istinat duvarı yapıldığını kaydeden Başkan Akay, “Bakım, onarım ve yenileme çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Çalışmaların tamamlanması ile birlikte 80 araç kapasiteli otoparkımız yeniden hemşehrilerimize hizmet vermeye başlayacak” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2020, 12:56

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3