İkram çeşmesi 15 Ekim’de tekrar akmaya başlayacak

Çerkezköy Belediyesi, İkram Çeşmesi’nden 15 Ekim Perşembe günü itibariyle yeniden sıcak çorba ikramı yapılacağını duyurdu.

İkram çeşmesi 15 Ekim’de tekrar akmaya başlayacak

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediyesi tarafından 2015 yılında hizmete sunulan İkram Çeşmesinden, eğitim ve öğretim döneminin başlaması ile birlikte 15 Ekim Perşembe gününden itibaren her sabah yeniden sıcak çorba ikramı yapılmaya başlanacak.

"AFİYET OLSUN"

Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde Amfi Tiyatro yanında hizmet veren İkram Çeşmesi’nden her sabah işe giden veya işten gelen işçiler, okula giden öğrenciler için 15 Ekim Perşembe gününden itibaren sıcak çorba ikram edilmeye başlanacağını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay “Yaz tatilinin ardından işe giden veya işten gelen işçilerimiz ile okula giden öğrencilerimiz 15 Ekim Perşembe gününden itibaren sabah çorbalarını yeniden ikram çeşmemizden içmeye başlayacaklar.

Sabah erken saatlerde uyanarak, okuluna, işine koşturan öğrencilerimiz ve vatandaşlarımız için sıcak bir çorbanın öneminin büyük olduğunu biliyoruz. Bu nedenle 2015 yılında hizmete soktuğumuz İkram Çeşmemizin gerekli bakım ve temizliğini yaparak, Perşembe gününden itibaren yeniden halkımızın hizmetine sunuyoruz. Her sabah farklı bir çorba ile hizmet verecek olan İkram Çeşmemizden çorba içecek olan tüm vatandaşlarımıza şimdiden afiyet olsun” dedi.

"BAKIM VE HİJYENE ÖZEN GÖSTERİLECEK"

Hafta içerisinde hizmet veren İkram Çeşmesi’nden her gün değişik çorba çeşitlerinin akacağını kaydeden Başkan Akay, her gün çorbanın bitmesi ile birlikte temizliği yapılan İkram Çeşmesi’nin hijyeni için gerekli özenin ve bakımın pandemi dönemi nedeni ile ayrıca gösterileceğini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 20:15

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hıhıtabi
Hıhıtabi - 1 yıl Önce

Anca park yapın parkları yenileyin başka şey bilmiyorsunuz, az Bi şaşırtın farklı şeylere kafanızı yorun

SIRADAKİ HABER

banner65