Haluk Levent ve Ceylan Ertem Çerkezköy’e gelecek

Ceylan Ertem ve Haluk Levent, Çerkezköy Belediyesi 3. Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne alacak.

Haluk Levent ve Ceylan Ertem Çerkezköy’e gelecek

Kapaklı Gazetesi - Pandemi nedeni ile geçtiğimiz yıl yapılamayan Çerkezköy Belediyesi 3. Kültür ve Sanat Festivali bu yıl 28-29 ve 30 Ağustos tarihlerinde yapılacak. Bisiklet Şenliği, Uçurtma Şenliği ve Streetball Turnuvası gibi renkli etkinliklerin yer alacağı festival kapsamında 29 Ağustos Pazar günü Ceylan Ertem, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda ise ünlü sanatçı Haluk Levent sahne alacak.

Çerkezköy Belediyesi 3. Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri 28 Ağustos Cumartesi günü Kentpark’ta saat 16.00’da başlayacak. Festivalin ilk günü Streetball Turnuvası da başlayacak. 7 kategoride düzenlenecek olan Streetball Turnuvası 3 gün sürecek ve kategorilerinde dereceye girenlere ödülleri 30 Ağustos Zafer Bayramı akşamı saat 23.00’da verilecek.

PAZAR GÜNÜ BİSİKLET VE UÇURTMA ŞENLİĞİ DÜZENLENECEK

Festivalin ikinci günü 29 Ağustos Pazar saat 15.30’da Kentpark’ta toplanacak olan bisiklet tutkunları, saatler 16.00’ı gösterdiğinde Kuşbahçe Mevkii’ne doğru pedal çevirmeye başlayacak. Bisiklet Şenliği’ne katılacak bisiklet tutkunlarının Kuşbahçe Mevkii’ne varmasının ardından saat 16.30’da da Uçurtma Şenliği düzenlenecek. Uçurtma Şenliği’nde katılımcılara ücretsiz uçurtma dağıtılacak ve çeşitli ikramlarda bulunulacak.

CEYLAN ERTEM SAHNE ALACAK

Uçurtma Şenliği’nin sona ermesinin ardından saatler 21.00’ı gösterdiğinde Kentpark’ta sevilen sanatçı Ceylan Ertem sahne alarak, birbirinden güzel eserlerini Çerkezköy halkı için seslendirecek.

HALUK LEVENT GELİYOR

Çerkezköy Belediyesi 3. Kültür ve Sanat Festivali’nin son günü ise 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları ile birlikte Kentpark’ta konser düzenlenecek. Saat 21.00’da düzenlenecek olan konserde, 7’den 70’e herkesin sevdiği ünlü sanatçı Haluk Levent sahne alacak. 30 Ağustos Zafer Bayramı günü düzenlenecek olan Haluk Levent konserinin ardından Streetball Turnuvası’nda dereceye giren sporculara ödülleri verilecek.

HERKES DAVETLİ

Çerkezköy Belediyesi 3. Kültür ve Sanat Festivali’ne tüm Çerkezköy ve bölge halkının davetli olduğunu belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Pandemi tedbirlerini elden bırakmadan gerçekleştireceğimiz Çerkezköy Belediyesi 3. Kültür ve Sanat Festivali’nde tüm hemşerilerimizi ve bölge halkımızı aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız. 28 Ağustos Cumartesi günü başlayacak ve 30 Ağustos Zafer Bayramı akşamı sona erecek olan Çerkezköy Belediyesi 3. Kültür ve Sanat Festivalimize tüm hemşerilerimiz davetlidir.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2021, 14:29

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65