Geleceğin mühendisleri ÇTSO’yu ziyaret etti

Konya Teknik Üniversitesi Mühendislikte Gelişim Topluluğu, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Geleceğin mühendisleri ÇTSO’yu ziyaret etti

Konya Teknik Üniversitesi Mühendislikte Gelişim Topluluğu, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Konya Teknik Üniversitesi Mühendislikte Gelişim Topluluğu, çeşitli kurumlara teknik geziler düzenleyip teknolojiyi yerinde görmek ve teori-pratik ilişkisi ile sektörel anlamda bilgi birikimi artırmak amacıyla Çerkezköy’de bulunan bazı fabrikalara gezi düzenledi. 

TEŞEKKÜR ETTİLER

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın organizatörlüğünde gerçekleşen ziyaretler kapsamında B/S/H Ev Aletleri A.Ş ve HEMA Endüstri A.Ş’ye teknik gezi düzenleyen Konya Teknik Üniversitesi Mühendislikte Gelişim Topluluğu öğrencileri, sonrasında Çerkezköy Sanayi ve Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Danyeli, Yönetim Kurulu Üyesi Rasim Bilgen ve Genel Sekreter Hakan Gel ile görüşen öğrenciler, bölgeye yaptıkları teknik gezinin mesleki açıdan kendileri için son derece verimli geçtiğini ve Çerkezköy TSO’ya desteklerinden dolayı teşekkür ettiklerini söyledi.

‘’KAPIMIZ SİZLERE HER ZAMAN AÇIK’’

Öğrencilerle bir araya gelen Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, “Çerkezköy, ülkemizin sayılı sanayi bölgelerinden biri ve içerisinde bulunan OSB’lerle birlikte birçok önemli kuruluşa da ev sahipliği yapıyor. Bu sebeple geleceğin mühendisleri olan siz gençler için hem bilgi alma hem de ileride iş olanağı açısından en uygun bölgede bulunmaktasınız. Ziyaretinizden dolayı çok memnun olduğumuzu belirtir, mezuniyetinizden sonra da bölgemize fikirleriniz, icatlarınızla değer katmanızı bekliyoruz” sözlerini kaydetti. Kozuva, Oda olarak eğitime ve öğrencilere desteğe hazır olduklarını belirterek “Kapımız sizlere her zaman açık” dedi.

Gerçekleşen ziyarette Genel Sekreter Hakan Gel, öğrencilere bölgeyi ve Çerkezköy TSO’yu tanıtan bir sunum yaptı. Fikir alışverişlerinin yapıldığı ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65